2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Pruchna
Dodane 15 maja 2024

Pracownik lakierni, Malarz proszkowy, lakiernik - Praca od zaraz!

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruchna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Tekla Eko Technologie Sp. z o.o. z siedzibą w Pruchnej jest firmą z niemal 40-letnią tradycją i doświadczeniem, od wielu lat zajmuje się produkcją kotłów grzewczych C.O., oraz produkcją zbiorników buforowych.

Poszukuje pracowników na stanowisko pracownik lakierni / malarz proszkowy

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność

  • odpowiedzialność

  • zdolności manualne

  • mile widziane doświadczenie

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie produktów do malowania

  • czyszczenie, mycie, zawieszanie elementów i malowanie

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • monitorowanie przebiegu procesu lakierowania

  • obsługa urządzeń lakierniczych

  • kontrola jakości malowanych elementów

  • stosowanie zasad BHP

Oferujemy:

  • Stabilna praca na umowę o pracę

  • Przyuczenie do zawodu

  • Wynagrodzenie 5500-6500 zł (Gwarantowana terminowość wypłat)

  • Dodatki za wyniki

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (świadczenia wypoczynkowe, świąteczne i inne)

  • Jednozmianowy system pracy w godzinach 6:00-14:00 od poniedziałku do piątku

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Premie półroczne za brak absencji chorobowej

  • Praca w miłej i energicznej atmosferze

Aplikuj za pośrednictwem OLX lub bezpośrednio na nasz adres email dostępny na stronie firmy Tekla Eko Technologie Sp. z o.o.

Lokalizacja

Pruchna,

Śląskie

Śląskie, Pruchna
ID: 916931403