2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Straszęcin
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik linii produkcyjnej

Lokalizacja

Straszęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Polbruk S.A. to lider rynku kostki brukowej w Polsce, z 21 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju. Przynależność do irlandzkiej Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,

  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,

  • Utrzymywanie w sprawności linii produkcyjnej,

  • Udział w pracach związanych z usuwaniem awarii, przeglądach i remontach.

  Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT

 Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wibroprasowanych wyrobów betonowych. Więcej o nas: www.polbruk.pl.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Straszęcin,

Podkarpackie

Podkarpackie, Straszęcin
ID: 861540455