2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rawa Mazowiecka
Dział HR
Dodane 29 kwietnia 2024

pracownik linii produkcyjnej

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Yangtze Optical Fibre and Cable (Poland) Sp. z o. o. (znana również jako „YOFC”) . Jest to pierwsza fabryka w Europie światowego lidera produkcji włókien, preform i kabli światłowodowych. Produkty YOFC trafiają do ponad 70 krajów na całym świecie. Będąc liderem w dziedzinie transmisji informacji i inteligentnych łączy jako biznes realizujemy misję „Mądre Połączenie Lepsze Życie”.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Zakres obowiązków:

Realizacja powierzonych prac z zakresu produkcji kabli światłowodowych, Terminowa realizacja planów produkcyjnych, Dbałość o jakość produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:

Gotowość do pracy w systemie zmianowym, Motywacja do wykonywania pracy, chęć do uczenia się, Dbałość o jakość produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Mile widziane:

Doświadczenie na produkcji liniowej.

Oferujemy Możliwość awansu -> Operator -> Starszy Operator (otwarte wakaty)

Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Sodexo, Możliwość pracy w nowo wybudowanej firmie, Atrakcyjny system wynagradzania plus możliwe szkolenia, Rozwój zawodowy i zdobywanie kolejnych doświadczeń.

Aplikując przez OLX lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do YANGTZE OPTICAL FIBRE AND CABLE (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: Opoczyńska 8b, 96-200 Rawa Mazowiecka (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod nr telefonu załączonym do ogłoszenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 880397681