2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Bruk-Bet
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik linii produkcyjnej

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy zautomatyzowanych urządzeniach produkujących materiały budowlane (produkty z betonu), w tym:

  • Kontrola i sterowanie urządzeniami produkcyjnymi linii;

  • Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej;

  • Kontrola jakości i selekcja gotowych produktów;

Mile widziane

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT;

  • Umiejętności mechaniczne;

To oferujemy

  • Umowę o pracę (pełny etat);

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa, premia, dodatki);

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji ( przyuczenia, kursy, szkolenia);

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Atrakcyjne benefity (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, kolonie dla dzieci pracowników).

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 902677914