2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oława
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik Linii Produkcyjnej, darmowy dojazd z Oławy i okolic!

Wynagrodzenie

4 250 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Work & People Sp. z o. o jest Agencją Zatrudnienia (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

PRACOWNIK LINII TECHNOLOGICZNEJ ORAZ OPERATOR PALETOWANIA

Oferta pracy tymczasowej.

Miejsce pracy: Stanowice (pod Oławą)

Darmowy dojazd z miejscowości: Oława, Brzeg, Grodków, Nysa, Strzelin, Wiązów, Wrocław, Marcinkowice, Siechnice, Jelcz-Laskowice, Bierutów.

Zakres obowiązków:

• czynności produkcyjne związane ze stosowanym procesem technologicznym w branży spożywczej

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze produkcji

  • umiejętności manualne

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, cierpliwość, spostrzegawczość, pracowitość

  • dostępność do pracy na 3 zmiany

  • aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych (bądź gotowość do jej wyrobienia)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie produkującej przekąski o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę tymczasową,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • bezpłatny dojazd z miejscowości: Brzeg, Strzelin, Wiązów, Oława, Grodków, Nysa, Marcinkowice, Siechnice, Wrocław, Jelcz-Laskowice, Bierutów,

  • miesięczny okres rozliczeniowy,

  • zniżki na produkty firmowe :)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław, NIP894290009 6, REGON 2051549 6 ).

W CV proszę umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 651667326