2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tarnowskie Góry
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik linii produkcyjnej/ pakowacz

Wynagrodzenie

4 250 - 4 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  •  pakowanie i segregowanie drobnych produktów,

  • pracowanie przy lini produkcyjnej (nie na akord),

  •  pakowanie produktów (serwety papierowe) do kartonów lub folii,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

  • zdolności manualne,

  • rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, pracowitość,

  • uczciwość, samodzielność oraz kreatywność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • wysoka kultura pracy.

Oferujemy:

  • wdrożenie i pomoc doświadczonej kadry na każdym etapie wdrożeniowym (pełna nauka wykonywanych czynności),

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub/i umowę o pracę,

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • dwuzmianowy tryb pracy (6-14/14-22), zmiany rotują co tydzień

  • pełne wsparcie całego zespołu.

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 914502442