2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Częstochowa
  7. Obsługa produkcji - Zawodzie - Dąbie
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik linii sortowniczej

Lokalizacja

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma zatrudni operatora linii sortowniczej i pomocy przy utrzymaniu porządku pod liniami:

Obowiązki:

  • obsługa linii sortowniczej (utrzymanie czystości)

  • dbanie o porządek w sortowni i pod taśmociągami,

  • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem sortowni,

  • wykonywanie przeglądów i serwisu,

  • obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • uprawnienia operatora wózka widłowego mile widziane

  • praca w systemie 3 zmianowym (od pon. do pt.)

  • zaangażowania, odpowiedzialności, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • stała praca na pełny etat oraz umowa o pracę

  • szkolenie uzupełniające zapewniamy na miejscu

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • przyjazna atmosfera w pracy

Wszelkie informacje udzielane na terenie zakładu pracy. W związku z tym osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o osobiste zgłoszenie.

Adres:

P.U.H. "CENTER" Edyta Sołtys

ul. Bojemskiego 15, 42-202 Częstochowa

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Zawodzie - Dąbie
ID: 623538116