2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Czyżyny
Dodane 08 maja 2024

Pracownik Logistyki Zakładowej / Operator Wózka Widłowego Niemcy

Wynagrodzenie

75 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech i Holandii.

Naszym Klientem, jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w obróbce tworzyw sztucznych w branżach: samochodowej, sanitarnej i medycznej. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Logistyki Wewnętrznej / Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Lahr, Niemcy

Zakres Obowiązków

·       Transport form wtryskowych / pomoc przy ustawianiu maszyny

·       Przygotowanie i transport materiałów do produkcji (granulatów i opakowań)

·       Czyszczenie podajników, podłączanie materiałów do maszyn

·       Transport gotowych produktów

·       Obsługa wózka widłowego,

·       Dbanie o stany magazynowe, zapewnienie ciągłości produkcji

Wymagania

·       Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego (mile widziane uprawnienia)

·       Sprawność manualna, zmysł techniczny dokładność, skrupulatność

·       Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

·       Prawo jazdy kat B

Oferujemy

·       Umowa o pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie na czas nieokreślony

·       Wynagrodzenie 17 - 18 Euro brutto na godzinę

·       Pomoc w znalezieniu mieszkania (pokoje jednoosobowe) i załatwieniu formalności

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 916940442