2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
PawnLombard Dworcowa
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik Lombardu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sieć najlepszych lombardów w Bydgoszczy PAWN LOMBARD.

Zajmujemy się skupem wszelakich możliwych rzeczy z możliwością odstąpienia od umowy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią, cieszymy się zaufaniem Naszych Klientów już od 8lat.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę

  • płatne miesięczne szkolenie

  • wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników pracy

  • elastyczny grafik

  • wsparcie kolegów i koleżanek

Nasze wymagania:

  • sprawna obsługa komputera

  • wysoka kultura osobista

  • wykształcenie minimum średnie

  • kreatywność

  • samodzielne organizowanie pracy

  • sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków

  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres (nie szukamy pracowników sezonowych)

  • zaświadczenie o niekaralności

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie długofalowych relacji z Klientem

  • sprzedaż stacjonarna i online

  • wycena towarów i negocjacje handlowe

  • skup rzeczy i tworzenie umów

  • sprawdzenie działania przyjmowanego sprzętu

  • wystawianie ofert na portalach sprzedażowych takich jak OLX i Allegro

  • dbanie o witryny wystawowe i porządek na punkcie

Jeśli lubisz pracować z ludźmi, potrafisz samodzielnie podejmować decyzje i szukasz pracy na stałe to ta oferta jest dla Ciebie! Boisz się, że nie masz doświadczenia? To nie problem, wszystkiego Cię nauczymy!

Pozwól Nam się poznać i wyślij swoje CV ze zdjęciem już dziś!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 824038522