2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik lombardu , kasjer walutowy - lombardi.pl

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieRekrutacja online

Pracownik punktu lombardowego i kantoru we Wrocławiu - Lombardi.pl

Opis stanowiska/zakres obowiązków:

Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie sporządzania umów kupna i sprzedaży towarów;

Negocjowanie warunków zawieranych umów;

Ocena stany technicznego i wycena wartości sprzedawanych i skupowanych towarów;

Sprzedaż stacjonarna i kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru towaru z oferty firmy;

Sprzedaż internetowa i prowadzenie aukcji (Allegro, OLX, inne) w oparciu o ustalone wytyczne;

Obsługa zamówień internetowych z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta;

Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem;

Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem;

Dbałość o estetykę wystawy oraz lokalu;

Dbałość o pozytywny wizerunek firmy;

Wymagania:

Dyspozycyjność i gotowość do pracy również w weekendy (równoważny czas pracy);

Biegłość w obsłudze Internetu, w szczególności portali aukcyjnych (Allegro, OLX, itp.);

Nastawienie na realizację celów i zaangażowanie w wykonywaną pracę;

Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, inicjatywa;

Operatywność, dobra organizacja i wysoki poziom motywacji do pracy (systematyczność w działaniu);

Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;

Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązaniu i podtrzymywaniu kontaktów z Klientami;

Mile widziane:

Wiedza z zakresu sprzętu elektronicznego (laptopy, tablety, smartphony , AGD, RTV, itp.);

Biegłość w obsłudze sprzętu elektronicznego;

Oferujemy: Umowa o pracę na pełny etat;

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy);

Oferujemy:

Szkolenie z zakresu profesjonalnej wyceny oraz sprawdzania sprzętu, w tym szkolenie złotnicze;

Rozwój umiejętności w zakresie sprzedaży i Obsługi Klienta;

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim;

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;

Interesującą prace w młodym zespole;

Możliwość awansu;

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 770879307