2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Somonino
Kornelia Gi Group
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik lotniska Frankfurt, 17EUR/h, bonus 1000EUR (gn)

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Somonino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Rekrutujemy dla lotniska w Frankfurcie. Poszukujemy pracowników chcących nawiązać dłuższą współpracę i którzy chcą rozwijać swoje kwalifikacje na lotnisku.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa, tj. załadunek i rozładunek samolotów

  • Kodowanie i odprawa bagażu

  • Transport oraz sortowanie bagaży pasażerskich oraz cargo

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa 17 € brutto - przeciętne miesięczne wynagrodzenie około 1900 € netto (ze wzrostem co roku)

  • Dodatki niepodlegające opodatkowaniu: zmiana nocna 25%, praca w niedzielę 50%, praca w święta 125%

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe lub dwuosobowe)

  • Bonus relokacyjny

  • premia 1000€ na start

Wymagania:

  • Znajomość niemieckiego na poziomie B1

  • Niekaralność

  • Warunek konieczny do pracy na lotnisku: kontrola bezpieczeństwa – ostatnie 5 lat Twojej działalności/zatrudnienia/bezrobocia musi być poparte dokumentacją bez przerw dłuższych niż 28 dni

  • Prawo jazdy kategorii B

Lokalizacja

Somonino,

Pomorskie

Pomorskie, Somonino
ID: 910610559