2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Skarżysko-Kamienna
Konrad
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik magazynowo-produkcyjny - MEDOS Skarżysko Kamienna

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od blisko 30 lat jesteśmy producentem akcesoriów do stolarki otworowej. Staliśmy się również jednym z wiodących dystrybutorów parapetów i chemii budowlanej w Polsce. Aktualnie, na polskim rynku, zaopatrujemy ponad 80% producentów stolarki PCV i Al, a nasze wyroby można znaleźć w ponad 60 krajach na 5 kontynentach. Nasz zespół to blisko 600 wykwalifikowanych osób, obsługujących zaawansowane technologie produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem firmy nieustannie poszukujemy pracowników. Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia i zapleczem socjalnym, oferujemy przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków oraz możliwość zdobycia specjalistycznych uprawnień.

Medos jest odpowiednim miejscem dla wszystkich osób szukających innowacyjnych technologii i możliwości rozwoju osobistego.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Pracownika magazynowo-produkcyjnego

Miejsce pracy - Skarżysko Kamienna

Zadania:

  • obsługa magazynowego programu komputerowego

  • właściwa i terminowa realizacja zadań

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

·      doświadczenie na w/w stanowisku

·      znajomość obsługi komputera

·      zaangażowanie w wykonywane obowiązki

·      chęć rozwoju zawodowego

·      gotowość do pracy na dwie zmiany

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z potencjałem

  • wsparcie kolegów w pierwszych miesiącach pracy

  • niekorporacyjną atmosferę

  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

  • bonus roczny

Prosimy o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 773849452