2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Łochowo
Dodane 13 maja 2024

pracownik magazynowy 1/1 etatu LISI OGON noc

Lokalizacja

Łochowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Agencja Pracy Tymczasowej PRACOWNIK - działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 3307 poszukuje: pracownika magazynowego , mężczyzn

Obowiązki: - ręczne sortowanie paczek, ręczny rozładunek kontenerów,

Oferujemy: - umowa o pracę: 1/1 etatu,

- możliwość zarobienia 5000 netto

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 20:00 – 04:00

Miejsce pracy: Filia w Lisim Ogonie

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV mailowo lub proszę o telefon bądź sms http:/www.pracownik.net/rodo-rekrutacja/

Lokalizacja

Łochowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Łochowo
ID: 917953349