2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Ełk
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik Magazynowy

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

KUBENZ zatrudni

  • mężczyzn na stanowisko magazynier

Zadania :

  • prace magazynowe

  • komplementacja zamówień na poszczególne salony

  • obsługa wysyłek kurierskich

  • znajomość programów magazynowych- mile widziana

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętność pracy w zespole

  • obsługa komputera

  • sumienność

  • kreatywność

  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • praca jednozmianowa,

  • szkolenia związane z przyuczeniem do pracy w nowym zawodzie.

Kontakt osobisty w siedzibie firmy: KUBENZ Sp. z o.o., ul. Sikorskiego 28A 19-300 Ełk lub CV proszę przesłać przez formularz OLX.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach przedłożonych w związku z aktualną rekrutacją, przez KUBENZ Sp. z o.o., ul. Sikorskiego 28A, 19 – 300 Ełk, dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 661246772