2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Podgórze
LED Labs
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

TWÓRZ Z NAMI NOWE TECHNOLOGIE!

Oświetlenie LED to przyszłość, która kreuje się na naszych oczach.

W LED Labs Lighting tworzymy najnowsze rozwiązania technologiczne w świecie oświetlenia LED. Budujemy świadomość ludzi, dostarczając im gotowe rozwiązania przyjazne środowisku.

Myślimy innowacyjnie i staramy się, aby dostarczane przez nas rozwiązania znacząco wpływały na podniesienie komfortu życia.

Jesteśmy dystrybutorem zaawansowanych technologicznie produktów LED oraz producentem rozpoznawanych na świecie, polskich profili aluminiowych do LED marki Lumines Lighting.

Wspieramy polską gospodarkę. Produkowane przez nas profile aluminiowe powstają wyłącznie z polskich surowców.

Dołącz do zespołu, który kreuje nową przyszłość, dbając o naszą planetę!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynowy.

Miejsce pracy: ul. Półłanki, Kraków.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu,

  • kompletacja zamówień,

  • pakowanie,

  • utrzymywanie magazynu w należytym porządku.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dyspozycyjności,

  • zaangażowania, sumienności oraz dynamizmu w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,

  • pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy,

  • pracę zmianową - dwie zmiany bez pracy w godzinach nocnych,

  • możliwość nawiązania stałej współpracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 808371622