2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Gąsawy Rządowe
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy

Lokalizacja

Gąsawy Rządowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma działająca w branży produkcji paliw alternatywnych oraz recyklingu tworzyw sztucznych do swojego Oddziału w Gąsawach Rządowych poszukuje osób do pracy na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Zadania:

  • pomoc przy pracach załadunkowo/rozładunkowych;

  • przygotowanie materiałów przeznaczonych do wysyłki;

  • prace pomocnicze przy obsłudze linii do produkcji regranulatu;

  • inne prace pomocnicze zlecone przez kierownika zmiany w zależności od bieżących potrzeb;

Wymagania:

  • praca w systemie dwuzmianowym;

  • dbałość o bezpieczeństwo pracy;

  • sumienność;

  • odpowiedzialność;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełen etat;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • terminowo wypłacane wynagrodzenia i nagrody;

  • świadczenia świąteczne;

  • dostęp do ubezpieczenia grupowego na życie.

Preferujemy kontakt telefoniczny lub osobisty w oddziale Optima Recykling P.S.A. w Gąsawach Rządowych.

Lokalizacja

Gąsawy Rządowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gąsawy Rządowe
ID: 836361470