2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Trzciel
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik do Produkcji oraz Pracownik Magazynowy

Lokalizacja

Trzciel

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO), InneDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Be4Group zajmuje się produkcją wyrobów ogrodowych z drewna oraz wikliny.

Aktualnie poszukujemy do naszego zakładu w Trzcielu PRACOWNIKA PRODUKCYJNEGO oraz PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO

Opis stanowiska PRACOWNIK PRODUKCYJNY (pracownik działu produkcji) :

  • Praca przy produkcji wyrobów z grupy tzw. małej architektury ogrodowej

  • Nie wymagamy doświadczenia przy produkcji; Wstępne szkolenie stanowiskowe przeprowadzi osoba nadzorująca pracę

  • Praca nie wymaga umiejętności, ale łączy się z koniecznością obsługi maszyn stolarskich

Opis stanowiska PRACOWNIK MAGAZYNOWY:

  • Rozładunek przesyłek i rozmieszczanie towarów w magazynie

  • Przyjmowanie towaru do magazynu

  • Wydawanie i załadunek towaru z magazynu

  • Wykonywanie prac porządkowych

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Dodatkowe prace magazynowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności

  • Sumienności

  • Zaangażowania

  • Chęci dłuższej współpracy

  • Tężyzny fizycznej

  • UWAGA DOT. PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO: Wymagane aktualne uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

Oferujemy:

  • Pracę w systemie dwuzmianowym

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub umowę zlecenie

  • Pracę w młodym zespole

  • częściowy zwrot kosztów dojazdu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny celem uzgodnienia wstępnych warunków i terminu rozmowy osobistej w zakładzie pracy . Więcej informacji można uzyskać osobiście w siedzibie firmy pod adresem: Zbąszyńska 24A, 66-320 Trzciel

Przesłane dokumenty powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))”

Lokalizacja

Trzciel,

Lubuskie

Lubuskie, Trzciel
ID: 888086463