2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Magazynowy

Wynagrodzenie

5 500 - 5 530 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska pracy:

  • przyjmowanie towaru na magazyn oraz wydawanie towaru z magazynu zgodnie z zamówieniami pod względem jakościowym i ilościowym (rozładunki z samochodów liniowych),

  • składanie i kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniami klientów,

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 18:00

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • samodzielność,

  • punktualność, rzetelność,

  • uprawnienia na wózki widłowe,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w energicznym zespole,

  • praca od poniedziałku do piątku.

Proszę o przesyłanie CV poprzez OLX, rekrutacja trwa do 05.02.2024, do wybranych kandydatów zadzwonimy.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 892898846