2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Rumia
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Windows 2000 z Rumi poszukuje Magazyniera

Opis stanowiska:

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14

  • Obsługa dokumentacji przewozowej i magazynowej

  • Dbanie o ład i porządek na magazynie

  • Drobne prace serwisowe

  • Realizacja bieżących zadań w magazynie (rozładunki, załadunki, zamawianie produktów magazynowych, kompletowanie)

  • Kierowanie pojazdami

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność

  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

  • umowę o pracę

  • umowę zlecenie

  • cały etat

  • możliwość pobierania zaliczek

  • możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzin

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • parking pracowniczy

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi maszyn budowlanych

  • Obsługa wózków widłowych i/lub podnośników

Doświadczenie będzie atutem w procesie rekrutacji.

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Możliwość zwiększenia wynagrodzenia poprzez doświadczenie.

Prosimy o wysłanie CV w wiadomości prywatnej lub o wysłanie swoich danych do kontaktu w celu rozmowy wstępnej

Możliwy również kontakt pod wskazany w ogłoszeniu numer od godz 7-15

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 914187404