2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Mórkowo
Dodane 03 maja 2024

pracownik magazynowy

Lokalizacja

Mórkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy pracowników magazynowych w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, umowa o pracę, praca stacjonarna, praca od zaraz, szukamy wielu kandydatów.

Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku od godziny 7:00, możliwe nadgodziny, wypłata miesięczna na którą składa się stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie i przepakowywanie surowców mięsnych świeżych i mrożonych

  • dbanie o porządek na hali produkcyjnej.

Wymagania:

  • sumienne wykonywanie obowiązków

  • współdziałanie z innymi pracownikami w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się organizacji

  • pracę w ramach umowy o pracę

  • możliwe nadgodziny

  • przyuczenie do wykonywanej pracy

  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

  • pakiet Multisport

  • pakiet medyczny

Benefity:

  • kawa, herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy organizacją działającą nieprzerwanie od 1989 roku, Zajmujemy się skupem, sprzedażą, mrożeniem i przechowywaniem tłuszczy i mięs wieprzowo- wołowych. Działamy na rzecz kontrahentów krajowych i zagranicznych.

Należymy do grona firm nominowanych do nagrody "Orła Agrobiznesu".

Lokalizacja

Mórkowo,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Mórkowo
ID: 914596091