2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Ostrowite
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy AGROPARTNER Ostrowite

Lokalizacja

Ostrowite

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

AGROPARTNER Kościelski i Wspólnicy spółka jawna zatrudni Magazyniera.

Miejsce pracy: Ostrowite

Działamy na rynku od 25 lat. Nasza działalność koncentruje się na zaopatrzeniu gospodarstw w artykuły do produkcji rolnej i skupie zbóż.

Obowiązki w ramach stanowiska:

-obsługa procesu przyjęć i wydań towaru,

-obsługa i kontrola wewnątrzfirmowego obiegu towaru,

-monitorowanie stanów magazynowych,

-obsługa programu magazynowego,

-utrzymywanie porządku i czystości powierzchni magazynowych.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-świadczenia dodatkowe.

Oczekujemy:

-umiejętności współpracy z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania oddziału,

-zaangażowania, umiejętności samodzielnej i sumiennej realizacji powierzonych zadań.

Dodatkowe atuty:

-doświadczenie w pracy magazynowej,

-uprawnienia do obsługi wózków widłowych i ładowarek teleskopowych.

Przy pełnej realizacji obowiązków w razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić wysoką elastyczność czasu pracy.

ZAPEWNIAMY PRZESZKOLENIE I WDROŻENIE!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy, lub w oddziale w Ostrowitem, ul. Szkolna 2, 62-402 Ostrowite

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem 66*******13.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Ostrowite,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrowite
ID: 914679039