2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Świecko
Dodane 03 maja 2024

Pracownik Magazynowy ds. Reklamacji i Zwrotów

Wynagrodzenie

4 242 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świecko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o. działa w Polsce od 2013 roku. Jesteśmy liderem na rynku osłon okiennych. Specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych rolet zewnętrznych i plisowanych, markiz, żaluzji i moskitier. Nasze produkty docierają do ludzi w całej Europie, dbając o ich prywatność oraz ochronę przed słońcem.

Aktualnie do naszego zespołu w Centrum Logistycznym w Świecku poszukujemy 2 osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • weryfikacja reklamacji i zwrotów

  • przyjęcie systemowe zwrotów i reklamacji

  • odbiór, opisywanie i dzielenie paczek na kategorie

  • tworzenie etykiet, pakowanie paczek reklamacyjnych

  • ewidencjonowanie ilości przesyłek

Wymagania:

  • podstawowa znajomość MS Excel

  • zainteresowań technicznych i zdolności manualnych

  • nastawienia na efektywność i terminowość

  • samodzielność w realizacji zadań

Oferujemy:

  • umowy o pracę na pełen etat

  • pracę w godzinach 7:00-15:00

  • naukę i wdrożenie do pracy

  • przyjazną atmosferę

  • dodatkowe benefity, m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MultiSport

  • zniżki na produkty firmowe

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o. (ul. Mazowiecka 70A, 87-100 Toruń, KRS 480754, NIP 879*****93) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Twojej zgody, a także celu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z rekrutacją, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Dane osobowe nie wymagane w naszym ogłoszeniu (w tym np. wizerunek) przesyłasz Nam całkowicie dobrowolnie, wyrażając w ten sposób zgodę na ich przetwarzanie przez Nas.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świecko,

Lubuskie

Lubuskie, Świecko
ID: 843149175