2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy/GLS/Niemcy-ok. Hanoweru/Bez doświadczenia!

Wynagrodzenie

10 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

JobWerke to spółka, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w Niemczech. Łączymy pracodawców z najlepszymi pracownikami.

Szukamy pracowników fizycznych do sortowni kurierskiej w Niemczech!

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Jeśli chcesz szybko znaleźć pracę za granicą i w dodatku dobrze płatną to ta oferta jest dla Ciebie! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Miejsce pracy:  okolice Hanoweru/ Braunschweig

Klient: GLS

Zadania:

  • Rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi, do dyspozycji elektryczne wózki, na które nie są potrzebne uprawnienia

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 2300 EUR brutto do 2800 EUR brutto

  • Stawka godzinowa brutto: dzienna 13,50 EUR i nocna 16,88 EUR

  • Wolne weekendy,

  • Umowa na niemieckich warunkach,

  • Oferujemy pomoc w organizacji przejazdu do Niemiec,

  • Dojazdy do pracy firmowymi busami lub własnym autem,

  • Zapewniamy  zakwaterowanie w 2-3 osobowe pokojach,

  • Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe,

  • Wsparcie polskich brygadzistów i koordynatorów,

  • Możliwość otrzymania zaliczki już po 1 tygodniu pracy,

  • Prywatna opieka w Luxmed,

Dodatki:

  • 100 EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy

  • 150 EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU

  • 125 EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa

  • 200 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgels)

  • Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza

Aplikuj i dołącz do JobWerke! Zadzwoń: 799 355 455

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 889536013