2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Szczepankowo
Dodane 10 maja 2024

Pracownik magazynowy HoReCa

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją artykułów żywnościowych w sektorze HoReCa poszukuje osób na stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie dostaw oraz rozkładanie towaru na magazynie

  • kompletowanie zamówień

  • prace porządkowe na magazynie

Zapraszamy kandydatów, którzy cechują się:

  • sumiennością, dokładnością oraz dobą organizacją w pracy;

  • doświadczeniem na podobnym stanowisku;

  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe oraz prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie 5000 - 7000 zł brutto

  • niezbędne szkolenia ułatwiające pracę początkującym magazynierom

  • przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika

  • benefity w postaci dofinansowania kart MultiSport i możliwość grupowego ubezpieczenia na życie

  • możliwość skorzystania z opieki zdrowotnej grupy Lux Med. Na dogodnych warunkach

Jeżeli jesteś zainteresowany zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu! :)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 917355876