2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy, magazyn, kompletacja zamówień sklep internetowy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby do pracy na magazynie przy obsłudze naszego sklepu internetowego.

Opis stanowiska

  • zbieranie zamówień

  • pakowanie zamówień

  • wystawianie dokumentów sprzedaży

  • sprawdzanie i rozkładanie dostaw

  • prace magazynowe

  • utrzymywanie porządku na magazynie

WYMAGANIA

  • Dyspozycyjność

  • Zdolności interpersonalne, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dobra kondycja fizyczna

Nie wymagamy doświadczenia na tym stanowisku. Liczą się chęci do pracy i nauki :)

OFERUJEMY

  • umowa zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę

  • po okresie próbnym premie za wyniki

  • szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków

  • praca stała

  • praca 1 zmianowa

  • praca od zaraz

Praca w Lublinie ul. Mełgiewska

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 717219240