2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Rudniki
Dodane 28 maja 2024

Pracownik Magazynowy/Magazynier

Lokalizacja

Gdańsk, Rudniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Praca w systemie trzyzmianowym.

  • Kompletacja zamówień według określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów.

  • Dbanie o infrastrukturę magazynową.

  • Kontrolowanie stanów magazynowych.

  • Przyjmowanie towaru, kontrola ilościowa oraz jakościowa dostaw.

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu towarów w magazynie.

  • Dbanie o wysoki standard przeprowadzanych procesów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Punktualność.

  • Obsługa komputera.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Umowę o pracę - pełny etat.

  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie).

  • Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

AS-PL Sp. z o.o. jest europejskim przedsiębiorstwem prężnie działającym w branży rozruszników i alternatorów. Firma została założona w Gdańsku w 1992 roku jako Auto-Starter. Obecnie Spółka zatrudnia ponad 300 osobową profesjonalną kadrę wykwalifikowanych pracowników. Firma współpracuje z dystrybutorami oraz hurtownikami części zamiennych z całego świata w obszarze rynku aftermarket, czyli dystrybucji części zamiennych i akcesoriów do pojazdów. Wieloletnie kontakty handlowe i sprzedaż do około 100 krajów na całym świecie sprawia, że Spółka znajduje się w czołówce wiodących dostawców części i podzespołów elektrycznych do pojazdów.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Rudniki
ID: 918283354