2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Racibórz
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Magazynowy_ Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO), InneDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mieszko - polska marka z Raciborza specjalizująca się w produkcji wyrobów cukierniczych, w szczególności pralin czekoladowych zatrudni na stanowisko:

Magazynier - operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Racibórz

Opis stanowiska:

- Załadunek, wyładunek wyrobów gotowych, materiałów, surowców

- Obsługa urządzeń stosownie do posiadanych kwalifikacji

Oczekiwania:

- Mile widziana książeczka sanitarno- epidemiologiczna

- Uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone egzaminem UDT

-Doświadczenie w pracy na magazynie lub firmie produkcyjnej oraz umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym wysokiego składu.

- Gotowość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

- Pracę w ramach umowy o pracę

- Zorganizowany dojazd (dla osób z okolic Rybnika, Pszowa oraz Wodzisławia Śląskiego)

- Możliwość nauki i rozwoju

-Ubezpieczenie grupowe

-Pakiet prywatnej opieki medycznej

-Pracowniczy program emerytalny

-Dofinansowanie do karty MultiSport

Przesyłający aplikację wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do potrzeb aktualnie toczących się rekrutacji.

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 658253389