2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Mielec
Dodane 15 maja 2024

Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Froneri Polska Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma lodowa, która poszukuje osób do pracy na Magazynie na stanowisku Operator wózka widłowego.

Zakres obowiązków:

- Obsługa wózka widłowego

- Prace transportowe i rozładunkowe wyrobów gotowych /lodów/

- Przygotowywanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem

- Transport i logistyka wewnętrzna

- Bieżące prace magazynowe

- Dbanie o czystość i porządek na magazynie

- Okresowo praca w niskich temperaturach

Od kandydatów oczekujemy:

- posiadania uprawnień na prowadzenie wózków widłowych wysokiego składowania

- rocznego doświadczenia zawodowego

- bardzo dobrej organizacji pracy własnej

- odpowiedzialności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- umiejętności pracy w zespole

- gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym, dyspozycyjności

Oferujemy:

- umowę o pracę

- dodatkowe ubezpieczenie na życie

- dodatkową opiekę zdrowotną

- PPE – Prywatny Program Emerytalny

- dofinansowanie do karty Multisportu

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 915586155