2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Gniezno
PHUP Gniezno
Dodane 06 maja 2024

Pracownik magazynowy - piker w PHUP Gniezno

Wynagrodzenie

4 200 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PHUP Gniezno Szeszycki Sp. K. przyjmie pracowników magazynowych - pikerów (PRACA TYLKO DLA PANÓW) . Lokalizacja Gniezno.

Oferujemy:

  • pewne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w miłym i ambitnym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników,

  • wynagrodzenie zawsze na czas,

  • obiady w pracy,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zadania

  • kompletowanie zamówień sklepów spożywczych,

  • praca przy użyciu terminali ręcznych i wózków elektrycznych.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy na zmiany i w różne dni tygodnia,

  • niezawodności i samodzielności,

  • dokładności, rzetelności i uczciwości,

  • umiejętności pracy w zespole,

Jeśli jesteś zainteresowany to aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 270830609