2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Sulechów
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy- praca dla kobiet i mężczyzn

Wynagrodzenie

5 450 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sulechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Twoje zadania:

  • przygotowanie, zabezpieczanie i metkowanie produktów (odzież, obuwie, artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki itp.)
  • przygotowywanie ich do wysyłki do odpowiednich sklepów
  • realizację założonych przez firmę celów
  • dbałość o zachowanie porządku na stanowisku pracy i powierzony sprzęt

Nasze wymagania:

  • chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • pozytywne nastawienie do powierzonych zadań
  • doświadczenia w pracy opartej na standardach jakościowych
  • doświadczenie w pracy w magazynie lub branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • możliwość przejścia po czasie na zatrudnienie bezpośrednio przez TJX
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 5450,00 ​​ zł brutto
  • pracę w systemie 2-zmianowym: 6:00-14:00 / 14:00-22:00
  • wolne weekendy (pracujemy od poniedziałku do piątku)
  • fantastyczną atmosferę i kulturę pracy: wydzielona strefa odpoczynku z dostępem do foteli masujących, cykliczne spotkania integracyjne, wspólne celebrowanie okazji (Dzień kobiet, Mikołajki itp)
  • wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: brak zapylenia i uciążliwego hałasu, doświetlone światłem naturalnym hale magazynowe, nowoczesny sprzęt i wyposażenie stanowisk pracy, wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej serwisowane przez firmę
  • duży parking pracowniczy na terenie firmy
  • opiekę koordynatora Asistwork na miejscu
  • szybki proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna, spotkanie w biurze Asistwork w Sulechowie, rozmowa w siedzibie firmy, decyzja o zatrudnieniu
  • dofinansowanie posiłków i świeże owoce raz w tygodniu
  • dofinansowanie opieki medycznej w Lux Med i ubezpieczenia grupowego w PZU

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., („ADO”), adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: awgAasistnet.pl.  Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz. 1320) jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sulechów,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Sulechów
ID: 912710160