2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Środa Śląska
FBSerwis, Dział Personalny
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy - praca dodatkowa w weekendy

Lokalizacja

Środa Śląska

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Zatrudnimy pracownika magazynowego z uprawnieniami na wózek widłowy.

Miejsce pracy: Środa Śląska , ul. Innowacji

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Odbiór odpadów z punktu wytwarzania oraz transport odpadów do magazynu

  • Segregacja odpadów

Nasze wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy

  • chęć do pracy w weekendy

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność oraz odpowiedzialność

Co możemy zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na część etatu (praca w weekendy)

  • Opieka medyczna z możliwością rozszerzenia o opiekę stomatologiczną

  • ‎50% dofinansowania do karty sportowej‎

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla Pracownika oraz ‎jednej osoby towarzyszącej

  • Konkursy dla Pracowników i ich dzieci z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi

  • Możliwość zdobycia nowych uprawnień – lubi inwestować w rozwój naszych pracowników

  • Profesjonalne i atestowane narzędzia pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 900373591