2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Centrum
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy/ Pracownik fizyczny - Rajkowo

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

W Beliani wierzymy, że szczęście jest w zasięgu ręki. Dlatego oferujemy naszym Klientom szeroki wybór designerskich mebli do wnętrz i ogrodów w najlepszych cenach. Działamy na 17 rynkach, stale poszerzając zasięg i budując silną pozycję na arenie międzynarodowej.

Nasze motto "Delivering Happiness", i to coś więcej niż pusty slogan. To filozofia, która przyświeca nam na każdym kroku w codziennej pracy. Dbamy o szczęście naszych Klientów i spełnienie naszych Pracowników.

Beliani to przede wszystkim zgrana drużyna. Ponad 600 przyjaznych i utalentowanych osób każdego dnia staje przed nowymi wyzwaniami, dzieli się wiedzą i wspólnie dąży do celu.

Jeśli nie zwalniasz tempa, nie masz dość nowych wyzwań i nie znosisz nudy- dołącz do nas już dziś i stań się częścią przyszłości na rynku e-commerce!

Pracownik Magazynowy/Fizyczny

Miejsce pracy: Szczecin-Rajkowo

To oferujemy:

  • Natychmiastowe zatrudnienie

  • Praca w dogodnych godzinach między 6:00-18:00 - możliwa również praca w soboty

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Szybka ścieżka kariery: rozpoczniesz jako pracownik zatrudniony na umowie zlecenie z opcją zmiany na umowę o pracę już po zaledwie miesiącu

  • Prywatne zakupy: Korzystaj ze znacznych zniżek na meble dostępne w sklepie Beliani

  • Nie wymagamy doświadczenia: nasz Zespół jest gotów Cię wszystkiego nauczyć

  • Pizza Day

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie towarów do wysyłki

  • Rozładunek i załadunek towarów

  • Etykietowanie towarów, praca ze skanerem

Nasze wymagania:

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Kliknij niebieski przycisk "Aplikuj" i wyślij nam swoje CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 910765099