2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wołów
Rekrutacja Steinpol
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy / pracownik załadunków - Steinpol Wołów

Lokalizacja

Wołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dołącz do zgranego zespołu...ludzi z pasją!

Firma z ponad 20- letnim doświadczeniem , poszukuje osób gotowych na nowe wyzwania, chętnych do zmiany swoich kwalifikacji czy zawodu.

Poszukujemy nowych pracowników na stanowisko Pracownik magazynu lub załadunków

Opis stanowiska:

  • prawidłowe dokonywanie załadunku / rozładunku i zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami w czasie transportu

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi zasadami

  • rozmieszczanie towarów na magazynie

  • kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania:

wykształcenie zawodowe

umiejętność pracy w zespole

odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie także w okresie zimowym - umowa o pracę

- dodatkowe benefity:

* prywatna opieka medyczna Medicover Zdrowie oraz Sport dla pracowników z rodzinami

* prywatne ubezpieczenie na życie Uniqa dla pracowników z rodzinami

* dodatkowa gotówka na Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia

* Pracownicze Plany Kapitałowe

* upominki z różnych okazji

Zapraszamy serdecznie do składania swoich CV. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Steinpol Central Services sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Steinpol Central Services sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Wołów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wołów
ID: 731280129