2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kielce
Jakub Maj
Dodane 26 kwietnia 2024

pracownik magazynowy/produkcji > 11 km od Kielc > praca od zaraz

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na obszar magazynu lub produkcji. Masz doświadczenie jako magazynier? A może czujesz, że sprawdzisz się w roli operatora maszyn? Aplikuj i porozmawiajmy o szczegółach :)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (płatne urlopy, świadectwo pracy, składki ZUS)
  • wynagrodzenie od 27 do 30 zł/h brutto na start
  • pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • dodatek do godzin nocnych
  • wolne weekendy
  • pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie, itp.)
  • możliwość stałego zatrudnienia u Klienta
  • pracę na terenie Nowin k. Kielc

zadania

  • przygotowanie materiałów do wysyłki
  • załadunek/rozładunek towaru
  • obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku magazynier/ mile widziane doświadczenie na produkcji
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
  • gotowości do pracy w Nowinach (własny dojazd)
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 909678241