2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Wałcz
Dodane 02 maja 2024

Pracownik magazynowy w "WODROL" Wałcz Sp. z o.o.

Lokalizacja

Wałcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

"WODROL" Wałcz Spółka z o. o. z siedzibą w Wałczu, ul. Chełmińska 6 zatrudni:

Pracownika magazynowego

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów.

  • Załadunek i rozładunek towaru .

  • Kontrola stanu ilościowego towaru.

  • Utrzymywanie magazynu w czystości.

  • Współpraca z działem zakupów i realizacji usług.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Uczciwość, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Samodzielność, spostrzegawczość, komunikatywność

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (wymagane)

Oferujemy:

  • pracę na 1 zmianę w godz. od 7.00 do 15.00 (od poniedziałku do piątku),

  • stabilność zatrudnienia,

  • wynagrodzenie od 4500 brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail, lub do siedziby firmy "WODROL" Wałcz Sp. z o.o., ul. Chełmińska 6, 78-600 Wałcz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W CV prosimy o dopisanie i podpisanie formuły :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Lokalizacja

Wałcz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Wałcz
ID: 687971711