2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Środa Wielkopolska
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy z uprawnieniami na wózek widłowy

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Danpasz-Pablo to renomowany producent pasz dla zwierząt. Oferujemy wysokojakościowy pokarm, zapewniający dobrostan zwierząt oraz wysoką efektywność produkcji zwierzęcej. W naszej firmie stawiamy na stały rozwój, dlatego na bieżąco testujemy nowe technologie produkcji żywności, które sukcesywnie wprowadzamy do naszych pasz.

Poszukujemy pracownika magazynowego z uprawnieniami na wózek widłowy

zakres obowiązków:

- przyjmowanie dostaw towarów do magazynu

- odbiór jakościowy i ilościowy zamówionego towaru

- przechowywanie i składowanie towarów

- oznaczanie składowanego towaru

Telefon kontaktowy: 50*******23

Praca od zaraz

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 848058169