2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Rekrutacja
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy - zarobki do 7000 zł brutto!

Wynagrodzenie

5 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Inne, Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma GTV Poland to jeden z Europejskich Liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED.

Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole.

Poszukujemy osób z otwartą głową, kreatywnych, zaangażowanych, które potrafią funkcjonować w międzynarodowym środowisku i chcą rozwijać swoje skrzydła w gronie najlepszych specjalistów z Polski i Europy. Współpracę opieramy na otwartym dialogu, partnerskiej postawie i przejrzystej komunikacji.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisku: Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Pruszków lub Moszna-Parcela.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie 5300 zł brutto + premia do 1000 zł brutto,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14/14-22 lub 1 zmiana (22-6)

  • Szkolenia przygotowujące do pracy prowadzone przez wewnętrznego Trenera.

Benefity:

  • Dodatkowa premia za wydajność indywidualną do 2000 zł brutto,

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych - 8 zł brutto do każdej godziny!

  • Dodatek stażowy 200 zł brutto po każdym przepracowanym roku (do 600 zł brutto),

  • System poleceń pracowniczych - za skuteczne polecanie znajomego/znajomej otrzymasz dodatkowo 2000 zł brutto,

  • Możliwość rozszerzenia kwalifikacji uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych,

  • Dofinansowanie do Karty sportowej MultiSport lub Medicover Sport,

  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych,

  • Ubezpieczenie na życie (Uniqa),

  • Prywatną opiekę medyczną – w tym opieka stomatologiczna - dla Ciebie i członków rodziny (Medicover).

Twój zakres obowiązków:

  • Kompletacja towaru przy użyciu skanera magazynowego,

  • Obsługa dostaw i wysyłek w magazynie,

  • Kompletowanie i wydawanie zamówień,

  • Utrzymywanie porządku w magazynie,

  • Obsługa wózka widłowego (w przypadku posiadania uprawnień UDT).

Wymagamy:

  • Rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków,

  • Posługiwanie się jęz. polskim w stopniu komunikatywnym,

  • Chęci do nawiązania długotrwałej współpracy,

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 1 lub 2 zmiany.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składowania.

  • Uprawnienia na wózki widłowe.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj, może właśnie czekamy na Ciebie!

Zaufaj nam i dołącz do naszego Zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 898849852