2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Łagiewniki
Karolina Kochanek
Dodane Dzisiaj o 09:30

pracownik magazynowy>II zmiany> pn-pt> dojazd we własnym zakresie

Lokalizacja

Łagiewniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju ? To świetnie ! Dołącz do naszego zespołu pracowników transportu wewnętrznego i rozwijaj swoje umiejętności.

Lokalizacja: Krajków, niedaleko Żórawiny, dojazd we własnym zakresie.

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany po 8h (6-14, 14-22),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i L4, ZUS itd.) z realną szansą na zatrudnienie stałe w firmie,
  • dofinansowanie do posiłków: posiłki na stołówce w cenach 7-10 zł,
  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych 100%,
  • darmowy zamknięty parking dla pracowników,
  • na terenie zakładu są dostępne: boisko i siłownia plenerowa
  • pakiet benefitów Randstad PLUS - prywatna opieka medyczna, karty sportowe, zniżki oraz rabaty

zadania

  • dostarczanie opakowań na linie produkcyjne,
  • odbieranie palet z wyrobami gotowymi i ich transport w wyznaczone miejsce,
  • zszywanie pokryw kartonowych oraz bindowaniu opakowań w wyrobem gotowym.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • mile widziane, lecz nie wymagane: uprawnienia UDT,
  • dojazdu we własnym zakresie.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łagiewniki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Łagiewniki
ID: 910502011