2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Inowrocław
Dodane 17 maja 2024

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie dla Naszego Klienta lidera w branży systemów barier drogowych i konstrukcji stalowych poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

 Lokalizacja: Inowrocław

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie do 30%

  • Realny wpływ na swój rozwój i możliwość awansu

  • Pracę w systemie I zmianowym

  Opis stanowiska:

  • Kompletowanie elementów spawanych

  • Realizacja planów produkcyjnych w powierzonym obszarze

  • Układanie części / produktów na paletach

  • Przygotowanie produktów do wysyłki

  • Zabezpieczenie towaru i przygotowanie go do następnej operacji

  • Praca zgodnie z ustalonymi standardami

Wymagania:

  • Znajomość narzędzi pomiarowych np. suwmiarka

  • Mile widziana znajomość branży metalowej

  • Mile widziane uprawniania na wózek widłowy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 917365747