2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Ksawerów
Dodane 27 maja 2024

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ksawerów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

NFC EUROPE SP. Z O.O. zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości piast i łożysk do aut osobowych. Istnieje na rynku polskim od 2013 roku. Firma przywiązuje ogromną wagę do usprawniania procesów magazynowych i wprowadzania automatyzacji zamówień. Stale unowocześniana technologia w tym praca na skanerach, praca na oprogramowaniu Optima oraz MWS i nowoczesny park maszynowy pozwalają nam na podnoszenie standardów obsługi klienta. Przywiązujemy ogromną wagę do usprawniania procesów magazynowych i wprowadzania automatyzacji zamówień. Stale unowocześniana technologia w tym praca na skanerach, oprogramowaniu Optima oraz MWS i nowoczesny park maszynowy pozwalają nam na podnoszenie standardów obsługi klienta. W związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko MAGAZYNIER.

Twój zakres obowiązków

  • Praca na magazynie przy załadunku i rozładunku towaru

  • Przyjmowanie dostaw- sprawdzanie i liczenie

  • Kompletacja zamówień: przepakowywanie, etykietowanie, ważenie, sprawdzanie kompletności opakowań

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Obsługa dokumentacji magazynowej

  • Obsługa skanerów

  • Okresowa inwentaryzacja towaru w magazynie

  • Dbałość o porządek na magazynie

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Prawo Jazdy kat. B

  • Obsługa komputera, pakiet MS Office

  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze- 4500 brutto na początek, później 4700 zł

  • Benefity pozapłacowe (kącik kawiarniany, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe okolicznościowe dni wolne od pracy i inne)

  • Parking firmowy

  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Lokalizacja

Ksawerów,

Łódzkie

Łódzkie, Ksawerów
ID: 918030446