2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
AGNIESZKA ZAWISZA
Dodane 30 maja 2024

pracownik magazynu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Radomiu do firmy Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. poszukujemy pracowników na magazyn - aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "magazyn", a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o tej pracy.

oferujemy

  • wynagrodzenie już od 5000 brutto
  • możliwość dłuższej współpracy na podst. umowy o pracę tymczasową (opłacamy wszystkie składki, można ubezpieczyć członków rodziny, płatne urlopy)
  • dodatek do pory nocnej w wysokości 40 % tj. 10 zł do każdej godziny nocnej
  • dofinansowanie do obiadów np. zestaw dnia - obiad z 2 dań za 8zł
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i w systemie 4-brygadowym
  • parking firmowy oraz dogodny dojazd komunikacją miejską
  • pakiet benefitów Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie

zadania

  • załadunek i rozładunek kontenerów
  • odbieranie gotowych wyrobów za pomocą wózka elektrycznego
  • prace magazynowe i ręczne przemieszczanie towarów

oczekujemy

  • ważne prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózek widłowy UDT
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym i 4-brygadowym (4 dni pracy- 1 dzień wolnego, 4 dni pracy- 2 dni wolnego)
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy !

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 918687351