2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Zator
Dodane 17 maja 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eurowafel sp. z o.o. sp.k - producent wysokiej jakości wafli oraz produktów zbożowo-ryżowych na bazie naturalnych składników i tradycyjnych receptur, które są znane w całej Polsce poszukuje pracowników na stanowisko: MAGAZYNIERA.

WYMAGANIA:

-  zaangażowanie, sumienność, dokładność,

- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

-  uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,

-  mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych,

-  doświadczenie w pracy na magazynie min. 1 rok

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-   transport wewnętrzny towarów w magazynie,

-    przyjmowanie dostaw surowców i opakowań

-   obsługa wózka widłowego,

-    załadunek i rozładunek towarów

-   współpraca z działem produkcji.

Proponujemy Ci:

-  Pracę w siedzibie naszej firmy, w Zatorze,

-  Stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,

-  Dofinansowanie do posiłków

-  Ubezpieczenie grupowe

-  Program rekomendacji pracowników

-  Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca,

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 918844570