2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Koźmin Wielkopolski
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Naglak – jesteśmy stabilną i doświadczoną firmą produkcyjną działająca na rynku już od ponad 30 lat. Zajmujemy się produkcją kabin oraz zabudów ochronnych do pojazdów rolniczych, budowlanych oraz różnego rodzaju środków transportowych. Jesteśmy aktywnym i zgranym zespołem wzajemnie współpracującym na każdym szczeblu, realizując rozwój własny jak i całości przedsiębiorstwa.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER

Zadania:

  •   obsługa programu magazynowego,
  • obsługa dokumentów magazynowych,
  •  przeprowadzanie oraz sporządzanie inwentaryzacji towarów i materiałów,
  • przyjęcia i wydania towaru,
  • szykowanie towaru na sprzedaż na podstawie zamówień,
  •  szykowanie materiałów na produkcję na podstawie specyfikacji,
  • kontrolowanie stanu magazynowego,
  • utrzymanie ładu i porządku na magazynie.

Oczekujemy:

  •  zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność,
  •  mile widziane doświadczenie w inwentaryzacji,
  •  mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych, dziale zakupu oraz w branży metalowej.

 Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia
  • stabilną i długotrwałą formę zatrudnienia (umowa o pracę),
  • pracę w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • premię za punktualność i brak chorobowego

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z następującą klauzulą:

„Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe NAGLAK Wojciech Naglak z siedzibą w Koźminie Wielkopolskim. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem z klauzulą informacyjną na temat przetwarzania danych osobowych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koźmin Wielkopolski
ID: 662209074