2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Zator
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

MG Goczał sp. z o.o. - firma zewnętrzna, działająca na terenie parku Rozrywki ENERGYLANDIA, poszukuje kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER.

Oferujemy:

·         Umowę zlecenie z możliwością nawiązania dłuższej współpracy,

·         Stabilne zatrudnienie,

·         Możliwość rozwoju.

Oczekujemy:

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózek

widłowy

·         Gotowości do podjęcia pracy w różnych godzinach oraz w weekendy,

·         Sumienności, rzetelności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Główne zadania:

·         Przyjmowanie zamówień,

·         Rozwożenie towaru,

·         Wykonywanie poleceń przełożonego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)".

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 682116031