2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Iława
Radex Poland Sp. z o.o. Sp. K.
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

4 100 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: RADEX ul. Przemysłowa 3 14-200 Iława

Wynagrodzenie: od 3000,00 do 3300,00 netto plus premia

Zatrudnienie na umowę zlecenie, po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni nadzór nad magazynem surowców
  • kontrola jakościowa i ilościowa dostarczanych surowców
  • wykonywanie inwentaryzacji magazynu

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność, rzetelność, zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane proszone są o dostarczenie CV do siedziby Firmy RADEX

ul. Przemysłowa 3 14-200 Iława lub przesłanie CV przez portal OLX w odpowiedzi na ogłoszenie.

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 702224813