2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Włochy
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

31,80 - 31,84 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Clean Sp.zo.o - Agnecja Pracy Tymczasowej poszukuje dla jednego z naszych Klientów kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Magazyniera - wykonywanie zlecenia ze skanerem, magazyn narzędzi

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie towaru do wysyłki zgodnie z obowiązującymi standardami,

• załadunek, sortowanie towaru,

• czynności magazynowe,

• kontrola wizualna towaru.

. Oczekiwania:

• dyspozycyjność na dwóch zmianach 6-14/14-22,

• podstawowa znajomość komputera,

• chęć i zapał do pracy.

Oferta:

• umowa zlecenie, po 3 miesięcach umowa o pracę bezpośrednio u Klienta

• do podstawowego wynagrodzenia możliwe są dodatki + 1 + 2 +3 zł do każdej przepracowanej godziny

• system wdrożeń, miła atfosfera wykonywania zlecenia,

• zawsze terminową wypłatę,

Zgodnie z obowiązującym prawem Clean Sp. z.o.o nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 22526

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Clean Sp.z.o.o 09-100 Płońsk, Główna 3. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi- proces rekrtuacji 1. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych t.zawadka0clean.net.pl 2. Przedstawicielem Administratora jest Tomasz Zawadka t.zawadka0clean.net.pl 3. Dane osobowe przetwarzane są w celu procesu rekrutacji. 4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 miesiące 5. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą pretwarzane w celu ewentualnego dochodzenia roszczeń. 6. Podanie danych jest wymogiem dobrowolym 8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 809939627