2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Białystok
  6. Prace magazynowe - Starosielce
Luxtom
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Luxtom jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Głównym profilem naszej firmy jest sprzedaż narzędzi do wyposażenia warsztatów samochodowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu(PRACA DLA MĘŻCZYZN).

Oferujemy:

- Pracę od 7 do 15.

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Profesjonalne wdrożenie w obowiązki na stanowisku pracy.

- Przyjazną atmosferę jaką tworzymy w firmie.

Nasze wymagania :

- Posiadanie prawa jazdy kat. B.

-Komunikatywność i samodzielność.

-Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę, sumienność i uczciwość.

-Umiejętność pracy w zespole.

Zadania na stanowisku pracy:

- Przygotowywanie i wysyłkę zamówień.

- Weryfikację dostaw towarów.

- Dbanie o porządek w magazynie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

W ofercie proszę zamieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 813740864