2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Piła
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia Eko-Instal Chabowscy Sp. z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy jest konsorcjantem pierwszej w Polsce grupy zakupowej Instal Konsorcjum. Od ponad 30 lat prowadzi skuteczną politykę redystrybucji produktów instalacyjnych z branży grzewczej i wodociągowej najlepszych producentów. Więcej informacji można znaleźć na stronie firmy www.eko-instal.ik.pl

Poszukujemy do Hurtowni w Pile:

Uczciwej i pracowitej osoby, pragnącej stabilnej pracy w zgranym zespole.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towarów

  • przygotowanie wysyłek zgodnie z dokumentami

  • realizację wyznaczonych zadań i celów

  • organizację procesu przyjęcia i wydania

  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy

  • Prawidłowe rozmieszczanie towaru w magazynie

  • Uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • samodzielność i dokładność w realizacji powierzonych zadań

  • umiejętność planowania i organizacji działań

  • uczciwość, sumienność i punktualność

  • obsługa wózka widłowego - warunek konieczny

Oferujemy:

  • Pracę w polskiej firmie posiadającej wieloletnie doświadczenie na rynku

  • Pracę na cały etat

  • Kartę medyczną

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eko-Instal Chabowscy Sp. z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Fabryczna 15B, 85-741 Bydgoszcz, NIP: 953*****40, KRS: 0000092951"

1. Administratorem danych osobowych jest EKO-INSTAL CHABOWSCY SP. Z O. O. w Bydgoszczy ul. Fabryczna 15B, 85-741 Bydgoszcz, NIP: 953********40, KRS: 0000092951.

2. Inspektorem ochrony danych osobowych jest Mariusz Roman Kancelaria Grant w Bydgoszczy

3. Dane przetwarzane są na podstawie art. 22 indeks 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy i art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Możemy również przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

4. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej.

5. Dane osobowe udostępniamy:

•         podmiotom prowadzącym obsługę prawną mojej firmy;

•         podmiotowi świadczącemu na rzecz Administratora usługi w zakresie rekrutacji: Karol Piasecki, Ul. Piotrowskiego 7-9, 85-098 Bydgoszcz, NIP88*****960;

•         upoważnionym pracownikom Administratora;

6. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, tj. do zakończenia rekrutacji.

7. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

8. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 870230072