2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Godzianów
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Godzianów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ubojnia Drobiu GOMAK powstała w 2004 roku. Zakład zajmuje się ubojem kurczaka brojlera oraz rozbiorem mięsa drobiowego. Jesteśmy znani na rynku jako firma oferująca towar najwyższej jakości, spełniający najwyższe wymagania klienta.

Obecnie w związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera. Jeżeli posiadasz doświadczenie na takim stanowisku, szukasz nowych możliwości zawodowych i stabilnej pracy w przyjaznym zespole, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Organizacja oraz kontrola stanu magazynowego.

  • Kompletacja zamówień i dbałość o prawidłową ekspedycję towarów.

  • Umiejętność obsługi programów magazynowych będzie dodatkowym atutem.

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przyjęcia, wydania i przemieszczeń towarów w magazynie.

  • Współpraca z działem zakupów w kwestiach związanych z kontrolą zapasów i planowaniem zamówień.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży spożywczej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz konkurencyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja

Godzianów,

Łódzkie

Łódzkie, Godzianów
ID: 863658970