2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Szarlejka
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Szarlejka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w produkcji obuwia najwyższej jakości. Nasze produkty trafiają na rynki całego świata. Wierzymy, że przez 20 lat obecności na rynku wypracowaliśmy razem z Naszym Zespołem pozycję firmy wiarygodnej i profesjonalnej. Posiadamy Certyfikat ISO 9001 i zaufanie Klientów.

W związku z rozwojem firmy, szukamy Osoby, która wzmocni nas w obszarze produkcji na stanowisku: PRACOWNIK MAGAZYNU

 Poznaj zadania, które na Ciebie czekają:

  • Rozładunek i załadunek towaru z kontenerów i samochodów

  • Kontrola stanu przyjmowanego ładunku

  • Przygotowywanie ładunku do wysyłki

  • Dbanie o prawidłowe składowanie towarów

  • Utrzymanie miejsca pracy w należytym porządku,

  • Realizacja zadań zgodnie z terminami i wymaganiami jakościowymi,

  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie

  • Przestrzeganie przepisów BHP

Sprawdź, jakich kompetencji poszukujemy u Kandydatów:

  • Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywność, samodzielność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Otwartość na nową wiedzę,

  • Sumienność, dokładność, skrupulatność.

  • Profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków

  • Dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna

  • Chęć rozwoju i nabywania nowych umiejętności

Mile widziane:

Uprawnienia na wózki widłowe

PRACA OD ZARAZ.

Zobacz, co mamy Ci do zaoferowania:

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         stabilną pracę w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,

·         szkolenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Szarlejka,

Śląskie

Śląskie, Szarlejka
ID: 883077018